Hizmetlerimiz

Hizmet Listesi

Kaymakcı Halı Yıkama olarak halılarınızı evden teslim alıp eve teslim ediyoruz. Üç gün içerisinde halılarınız yıkanmış kurutulmuş ve teslim edilmiş oluyor.  Halılarınız toz alma işlemi, yıkama işlemi ve kurutulma işleminden geçiyor. El değmeden makine aracılığla tertemiz halılarınıza sahip oluyorsunuz.

Kaymakcı Halı Yıkama olarak koltuklarınızı ilk gün ki haline getiriyoruz.Profesyonel ekibimiz ve çeşitli ilaçlarımız ile lekelere %100 garanti veriyoruz. Koltuklarınız yaz kış demeden 6 saat içinde kuruyor.

Kaymakcı Halı Yıkama olarak araç koltuklarınızı lekelerden arındırıp kendi rengine döndürüyoruz.Araçlarınızın nerede olduğu bizim için önemli değil. Bir telefon etmeniz yeterlidir. Gelip aracınıızı yerinde yıkıyoruz.

Kaymakcı Halı Yıkama olarak battaniyelerinizi evden alıp eve teslim ediyoruz. Son teknoloji makinelerimiz ile el değmeden battaniyeleriniz yıkanıp siz değerli müşterilerimize teslim ediliyor.

Kaymakcı Halı Yıkama olarak kilimlerinizi detaylı inceleme sonucu özenle yıkıyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Kaymakcı Halı Yıkama olarak stor perdelerinizi evden alıp eve teslimatını sağlıyoruz. Son teknoloji makinelerimiz ile ilaçlama ve durulama işlemlerini gerçekleştiriyor daha sonra kurumaya bırakıyoruz.